Srđan Blagojević
Prvi trener
Nebojša Jandrić
Pomoćni trener
Branislav Radaković
20.02.1965.
Pomoćni trener
Dejan Stanivuković
19.06.1994.
Golman
Bojan Knežević
13.04.1989.
Golman
Nenad Jovanović
12.05.1988.
Vezni
Slobodan Lalić
18.02.1992.
Štoper
Saša Višnjić
14.03.1994.
Vezni
Dušan Ivković
24.11.1990.
Napadač
Branimir Kostić
23.09.1988.
Odbrana
Nemanja Bosančić
01.03.1996.
Vezni
Dino Dolmagić
26.02.1994.
Odbrana
Miloš Živanović
24.07.1988.
Napadač
Bojan Kovačević
28.04.1996.
Odbrana
Vladimir Todić
31.03.1992.
Vezni
Filip Ivanović
13.02.1992.
Odbrana
Zoran Komazec
10.10.1994.
Napadač
Milan Srbijanac
14.10.1998.
Odbrana
Slavoljub Đokić
24.04.1998.
Napadač
Vladimir Simunović
30.09.1993.
Odbrana
Rade Pejić
04.02.1990.
Odbrana
Mile Vujasin
10.10.1993.
Vezni
Aleksa Plećaš
18.08.1996.
Odbrana
Mladen Popović
-
Napadač
Darko Lemajić
-
Napadač