Pionirska selekcija

Trener: Varničić Goran (Viši trener fudbala, C licenca FSS)
Broj registrovanih igrača: 45

Takmiče se u pionirskoj ligi Vojvodine.
Ova selekcija treninge obavlja u SRC “Leje”, a akmice igraju na stadionu FK „Ljukovo“, stadionu „Borca“ iz Putinaca.

Varničić Goran
Miloš Blagojević
22.03.1998.
Lazar Radić
05.01.1998.
Marko Malešević
11.06.1998.
Dušan Jevremović
29.03.1998.
Miloš Čiča
15.04.1998.
Dejan Cvijetičanin
21.02.1998.
Radomir Milenković
02.04.1998.
Goran Kovačević
10.12.1998.
Stevan Radanović
-
Nemanja Mrđa
02.01.1999.
Slavoljub Đokić
24.04.1998.
Milan Srbijanac
14.10.1998.
Emil Bugarin
25.05.1998.
David Bajić
10.01.1999.
Petar Finta
07.11.1998.
Dejan Kasavica
12.03.1999.
Božidar Sudžum
09.01.1999.
Slobodan Grković
18.03.1998.
Marko Čiča
Đorđe Lukić
25.09.1998.
Danilo Živanović
24.09.1998.
Aleksandar Sokolović
15.11.1998.
Dragan Kočinac
15.05.1998.
Aleksa Vučenović
27.11.1998.
Dejan Vasileski
02.07.1998.
Milisav Stević
-
Stevan Radanović
04.09.1999.

KOLO DATUM DOMAĆIN GOST REZULTAT
Jesenji deo prvenstva 2013/2014.
1. 24. Avgust 10:00h INĐIJA BAČKA 1901 (SUBOTICA) 1:3
2. 28. Avgust 10:00h VRBAS INĐIJA 2:1
3. 31. Avgust 10:00h INĐIJA DINAMO 7:1
4. 08. Septembar 10:00h BEČEJ 1918 (BEČEJ) INĐIJA 1:5
5. 14. Septembar 10:00h INĐIJA PROLETER 2006 (ZEMUN) 0:2
6. 21. Septembar 10:00h ŽELEZNIČAR (PANČEVO) INĐIJA 0:3
7. 28. Septembar 10:00h INĐIJA HAJDUK KULA 2:0
8. 05. Oktobar 10:00h SPARTAK ZV (SUBOTICA) INĐIJA 4:0
9. 12. Oktobar 10:00h INĐIJA NOVI SAD (NOVI SAD) 2:0
10. 19. Oktobar 10:00h BAČKA TOPOLA (BAČKA TOPOLA) INĐIJA 2:3
11. 26. Oktobar 10:00h INĐIJA VOJVODINA (NOVI SAD) 1:2
12. 02. Novembar 10:00h BANAT (ZRENJANIN) INĐIJA 1:6
13. 09. Novembar 10:00h INĐIJA MLADOST (LUKIĆEVO) 2:2
14. 16. Novembar 10:00h INĐIJA RADNIČKI (SOMBOR) 4:0
15. 23. Novembar 10:00h VRŠAC (VRŠAC) INĐIJA 2:2
 
KOLO DATUM DOMAĆIN GOST REZULTAT
Prolećni deo prvenstva 2012/2013.
16. 16. Mart 10:00h BAČKA 1901 (Subotica) INĐIJA 0:1
17. 22. Mart 10:00h INĐIJA VRBAS (Vrbas) 4:2
18. 30. Mart 10:00h DINAMO (Pančevo) INĐIJA 3:4
19. 05. April 10:00h INĐIJA BEČEJ 1918 (Bečej) 3:1
20. 13. April 10:00h PROLETER 2006 (Zrenjanin) INĐIJA -:-
21. 19. April 10:00h INĐIJA ŽELEZNIČAR (Pančevo) -:-
22. 23. April 10:00h HAJDUK (Kula) INĐIJA -:-
23. 26. April 10:00h INĐIJA SPARTAK ZV (Subotica) -:-
24. 03. Maj 10:00h NOVI SAD (Novi Sad) INĐIJA -:-
25. 07. Maj 10:00h INĐIJA BAČKA TOPOLA (Bačka Topola) -:-
26. 10. Maj 10:00h VOJVODINA (Novi Sad) INĐIJA -:-
27. 17. Maj 10:00h INĐIJA BANAT (Zrenjanin) -:-
28. 25. Maj 10:00h MLADOST (Lukićevo) INĐIJA -:-
29. 31. Maj 10:00h RADNIČKI (Sombor) INĐIJA -:-
30. 07. Jun 10:00h INĐIJA VRŠAC (Vršac) -:-

not found