Kadetska selekcija

Trener: Vladimir Livaja-UEFA C Licenca
Broj registrovanih igrača: 30

Takmiče se u Kadetskoj ligi Vojvodine.
Treniraju na pomoćnom stadionu FK ”Inđija” a utakmice igraju na stadionu FK „Ljukovo“, stadionu „Borca“ iz Putinaca.
Prošle sezone su imali zapaženu ulogu u u Kadetskoj ligi Vojvodine.

Vladimir Livaja
-
Matteo Brdar
02.02.1995.
Aleksandar Dimitrić
29.02.1996.
Vladimir Tomić
18.01.1996.
Filip Ivezić
19.09.1996.
Aleksandar Blanuša
12.08.1997.
Dejan Ćosović
22.01.1997.
Mirko Kotrljanović
03.05.1996.
Miloš Trbović
19.09.1996.
Alimpije Alimpić
27.03.1997.
Ilija Bogdanović
28.07.1996.
Milan Momčilović
05.03.1996.
Miloš Mihajlović
20.02.1997.
Miloš Momčilović
14.06.1997.
Miljan Radovanović
10.03.1996.
Aleksandar Popović
01.08.1996.
Boris Penov
20.04.1996.
Uroš Ćojanović
30.03.1997.
Dragan Stojanović
03.02.1996.
David Knežević
24.09.1996.
Dragutin Staletović
26.07.1996.
Pavković Zoran
29.07.1997.
Aleksa Plećaš
18.08.1996.
Aleksa Ljubinković
20.05.1997.
Vladimir Popović
23.06.1997.

KOLO DATUM DOMAĆIN GOST REZULTAT
Jesenji deo prvenstva 2013/2014.
1. 24. Avgust 12:00h INĐIJA BAČKA 1901 (SUBOTICA) 3:0
2. 28. Avgust 12:00h VRBAS INĐIJA 5:1
3. 31. Avgust 12:00h INĐIJA DINAMO 4:1
4. 08. Septembar 12:00h BEČEJ 1918 (BEČEJ) INĐIJA 1:0
5. 14. Septembar 12:00h INĐIJA PROLETER 2006 (ZEMUN) 1:1
6. 21. Septembar 12:00h ŽELEZNIČAR (PANČEVO) INĐIJA 1:0
7. 28. Septembar 12:00h INĐIJA HAJDUK KULA 3:2
8. 05. Oktobar 12:00h SPARTAK ZV (SUBOTICA) INĐIJA 2:1
9. 12. Oktobar 12:00h INĐIJA NOVI SAD (NOVI SAD) 2:0
10. 19. Oktobar 12:00h BAČKA TOPOLA (BAČKA TOPOLA) INĐIJA 1:2
11. 26. Oktobar 12:00h INĐIJA VOJVODINA (NOVI SAD) 1:1
12. 02. Novembar 12:00h BANAT (ZRENJANIN) INĐIJA 0:7
13. 09. Novembar 12:00h INĐIJA MLADOST (LUKIĆEVO) 2:0
14. 16. Novembar 12:00h INĐIJA RADNIČKI (SOMBOR) 2:0
15. 23. Novembar 12:00h VRŠAC (VRŠAC) INĐIJA 2:2
 
KOLO DATUM DOMAĆIN GOST REZULTAT
Prolećni deo prvenstva 2012/2013.
16. 16. Mart 12:00h BAČKA 1901 (Subotica) INĐIJA 2:3
17. 22. Mart 12:00h INĐIJA VRBAS (Vrbas) 0:0
18. 29. Mart 12:00h DINAMO (Pančevo) INĐIJA 2:1
19. 05. April 12:00h INĐIJA BEČEJ 1918 (Bečej) 3:1
20. 13. April 12:00h PROLETER 2006 (Zrenjanin) INĐIJA -:-
21. 19. April 12:00h INĐIJA ŽELEZNIČAR (Pančevo) -:-
22. 23. April 12:00h HAJDUK (Kula) INĐIJA -:-
23. 26. April 12:00h INĐIJA SPARTAK ZV (Subotica) -:-
24. 03. Maj 12:00h NOVI SAD (Novi Sad) INĐIJA -:-
25. 07. Maj 12:00h INĐIJA BAČKA TOPOLA (Bačka Topola) -:-
26. 10. Maj 12:00h VOJVODINA (Novi Sad) INĐIJA -:-
27. 17. Maj 12:00h INĐIJA BANAT (Zrenjanin) -:-
28. 25. Maj 12:00h MLADOST (Lukićevo) INĐIJA -:-
29. 31. Maj 12:00h RADNIČKI (Sombor) INĐIJA -:-
30. 07. Jun 12:00h INĐIJA VRŠAC (Vršac) -:-
not found