Ostao žal za prvim mestom

05.01.2019

21.05.2008
Obavljen žreb parova baraža
Juče je u prostorijama Fudbalskog saveza Srbije obavljeno žrebanje za popunu Prve lige Srbije. Prve utakmice će se igrati u sredu 28.maja sa početkom u 16:30 časova . "Inđija" će se sastati sa drugoplasiranom ekipom Srpske lige Beograd,"Radničkim" iz...nastavak

20.05.2008
Jedinstvo - Inđija 1-4
Fudbaleri Inđije zabeležili su ubedljivu pobedu u Staroj Pazovi. Prvu priliku imao je Kekić u 8. minutu, koji je šutirao pored gola. U 21. minutu Kekić je iskoristio grešku Travide i doveo Inđiju u vođstvo. Pazovčani su...nastavak

17.05.2008
Danas komšijski derbi
Fudbaleri "Inđije" gostuju danas u okviru pretposlednjeg, 29. kola Srpske lige, grupa Vojvodina u Staroj Pazovi. Protivnik “zeleno – belima” biće poslednje plasirana ekipa lige, "Jedinstvo", koje je jesenas u Inđiji doživelo katastrofalan poraz od 9:1...nastavak

13.05.2008
Slavko Tuvedžić ponovo na čelu inđijske fudbalske organizacije
Na nedavno održanoj izbornoj skupština Opštinskog fudbalskog saveza Inđija, ocenjeno je da je dosadašnji rad bio dobar i istaknuto je da su ostvareni planirani rezultati. Kako je napomenuo predsednik Slavko Tuvedžić, svi klubovi sa...nastavak

12.05.2008
„Inđija“ – „Radnički“ 0:0
Inđijci su pružili najslabiju igru ove sezone, protiv borbenog Radničkog. Radovanović je u 28. minutu opravdano dosudio jedanaesterac u korist domaćina, jer je Ribić na nedozvoljen način zaustavio Kostića...nastavak

10.05.2008
Danas “Inđija” – “Radnički”
Fudbaleri Inđije, u okviru 28. kola prvenstva Srpske fudbalske lige - grupa Vojvodina, danas dočekuju ekipu somborskog Radničkog. Nakon 27 odigranih utakmica "Inđija" zauzima drugo mesto na prvenstvenoj tabeli sa 63 osvojena boda. Pobedom u susretu sa...nastavak

09.05.2008
“Inđija” protiv “Proletera” u kupu Srbije
U Fudbalskom savezu Vojvodine obavljen je žreb pretkola i prvog kola fudbalskog kupa Srbije na teritoriji Vojvodine. 28. maja u Inđiji će se sastati "Inđija" i "Proleter" iz Novog Sada, koji će samo četiri dana pre toga odigrati utakmicu poslednjeg kola S...nastavak

1 .. 282 283 284 285 286 ..299 (1982-1988 od 2089)