Gde smo, šta smo

12.09.2019

24.04.2009
"Metalac" u Inđiji
Fudbaleri "Inđije", u okviru 25.kola prvenstva Prve lige Srbije, dočekuju ekipu "Metalca" iz Gornjeg Milanovca, direktnog konkurenta u borbi za plasman u superigaško takmičenje. Ovo je prvi u nizu derbi susreta koje će "Inđija" odigrati sa ekipama koje...nastavak

24.04.2009
Kvalitetna utakmica na inđijskom stadionu
Inđijci su osvojili važne bodove i učvrstili se na petom mestu, teško su međutim , došli do bodova, protiv borbenog i čvrstog Dinama. Vršnjaci, predvođeni neugodnim Dejanom Osmanovićem, bili su tvrd orah nisu se branili i napadačkim akcijamanastojali su...nastavak

21.04.2009
Inđija – Dinamo 3:1
Na stadionu kraj inđijske železničke stanice utakmica na visokom prvoligaškom nivou. Obilovala je svim elementima koji predstavljaju magnet za publiku. Igralo se dinamično, borbeno, žustro sa mnogo uzbudljivih obrta. Počeli su domaćini silovito, Perović...nastavak

16.04.2009
Uspeh pionira Fk Inđije
Pioniri Fk Inđija koji su proteklog vikenda u Milanu učestvovali na turniru Pro Ludis et Amicitia osvojili su drugo mesto i tako zabeležili najveći uspeh od 1995. godine od kada naše ekipe učestvuju na ovom turniru. Naša ekipa je poražena u finalu od...nastavak

13.04.2009
Remi Inđije u Novom Pazaru
Fudbalski klub Inđija osvojio je veoma važan bod na gostovanju u Novom Pazaru iako je bila na domak sva tri boda.

U prvom poluvremenu pred oko 1.000 gledalaca prikazana je osrednja fudbalska predstava, dosta se grešilo sa obe strane, nije bilo...nastavak

12.04.2009
Veliki uspeh pionira Fk Inđija
Pioniri Fk Inđija su u polufinalnoj utakmici na turniru u Pederno Dugnanu u Milanu, savladali domaću ekipu Fk Pederno Dugnana nakon izvođenja penala rezultatom 4:3. Nakon devedeset minuta igre rezultat je bio 0:0. Golove iz penala su postigli Janjuz...nastavak

12.04.2009
Druga pobeda pionira
U trećoj utakmici na turniru u Italiji, pioniri FK Inđija pobedili su jutros italijansku ekipu LIMBIATE 1:0 golom Janjuza. Ovom pobedom naši fudbaleri su zauzeli drugo mesto u grupi A i trebali bi da se nađu u polufinalu pionirske konkurencije....nastavak

1 .. 275 276 277 278 279 ..315 (1933-1939 od 2201)