Nova pobeda "Inđije"
Pripreme fudbalera "Inđije" traju nesmanjenom žestinom. Već osam dana puleni trenera Predraga Pejovića vežbaju na Kopaoniku, gde imaju odlične uslove za rad. Uz svakodnevni rad na sticanju neophodne fizičke spreme i uvežbavanje taktičko...nastavak

28.07.2008
Kopaonik – Inđija 1:1
Kvalitetan meč, tresle su se stative i prečke, dva puta i mreža. Svakoj ekipi propalo je po poluvreme, gosti su došli u vođstvo golom Škare, sa ivice kaznenog prostora u 29. minutu kroz šumu nogu plasirao je loptu u levi donji ugao gola...nastavak

26.07.2008
Spremamo se za Drugo poluvreme
Gradonačelnik Inđije Goran Ješić u političkoj karijeri nije navikao na poraze, pa mu zato nije bilo nimalo svejedno kada je njegov kandidat za novog predsednika FS Srbije, Dragan - Aca Bulić, poražen od fudbalskog funkcionerskog veterana...nastavak

24.07.2008
Efikasni zeleno-beli
Fudbaleri "Inđije", koji su na pripremama na Kopaoniku, nastavljaju sa odigravanjem pripremnih utakmica. Juče su pobedili "Hajduk" sa Liona sa 5:0. Strelci za zeleno bele su bili Pavković, Perović, Antunov i Golić. Treneru Pejoviću boravak na Kopaoniku...nastavak

22.07.2008
Inđijci na Kopaoniku
Fudbaleri inđijskog prvoligaša, nakon dvonedeljnog rada na svojim terenima, otputovali su juče na Kopaonik. Put tradicionalnog letnjeg boravišta krenulo je 27 igrača. Na kopaonik su krenuli Poleksić, Dević, Mijatović, Livaja, Lukić, Kostić, Stanisavljević...nastavak

21.07.2008
Lale dale Smiljanića
Trener Vojvodine Dragoljub Bekvalac i njegovi saradnici, odlučili su da povremenog prvotimca i omladinskog reprezentativca, Gorana Smiljanića ustupe na kaljenje u neki prvoligaški klub. Mladi fudbaler je kao...nastavak

18.07.2008
Inđija – Big Bul (1:0)
Fudbaleri inđijskog prvoligaša odigrali su prvu utakmicu pred svojom publikom. Trener Predrag Pejović ukazao je šansu svim potencijalnim kandidatima za najbolji sastav, među kojima su bila i petorica novajlija.