Inđija - Bežanija 2: 0 (0: 0)

09.12.2018

27.11.2008
Kašić i Naglić sve zasenili
Inđijci su ostvarili vrednu pobedu u Lazarevcu protiv dobre Kolubare. Imali su dovoljno koncentracije da u završnici dve kontre krunišu golovima Naglića i vrate se sa tri boda. Meč je bio pun obrta, dva puta su Lazarevčani stizali do izjednačenja, da bi...nastavak

24.11.2008
Odlična igra Naglića
Inđija je povela već u 6. minutu, Stanisavljević je odlično izveo korner, a Tucaković je glavom smestio loptu u mrežu. U 32. minutu Ako je oborio Beljića na 20. metara od gola, koji je...nastavak

22.11.2008
"Inđija "gostuje u Lazarevcu
Fudbaleri "Inđije", u okviru 16.kola prvenstva Prve lige Srbije u nedelju gostuju u Lazarevcu gde će odmeriti snage sa domaćom "Kolubarom", osmoplasiranom ekipom prvenstva. Nakon prošlonedeljne pobede nad "Hajdukom" iz Beograda fudbaleri "Inđije"...nastavak

19.11.2008
Kekić napunio Kebinu mrežu
Fudbaleri inđijskog prvoligaša najzad su razgalili srca navijača, visokom pobedom nad beogradskim Hajdukom (5:1) pružili su najbolji dokaz da kriza prošla. Bila je to ujedno najava boljih dana. Ljubiša Kekić, strelac bez...nastavak

18.11.2008
Marjanović zadovoljio šefa
Inđijci su konačno prekinuli niz loših rezultata, a pored ubedljive pobede nad Hajdukom (5:1), trener Đuričić može da bude zadovoljan i nastupom mlađanog Aleksandra Marjanovića, koji je debitovao na ovom susretu...nastavak

17.11.2008
Kekić blistao kod pruge
Fudbaleri Inđije ostvarili su visoku pobedu nad beogradskim Hajdukom nakon dužeg posta. Bili su inđijci ubedljivi, od početka su stalnim atacima opasno ugrožavali gol Kojića. Mrežu beograđana načeo je Ako u 10. minutu nakon skraćenog...nastavak

14.11.2008
Sutra “Inđija”-“Hajduk”
Fudbaleri "Inđije", u okviru 15. kola prvenstva Prve lige Srbije, sutra (15.11.2008.) na svom stadionu dočekuju ekipu Hajduka. Nakon 14 odigranih utakmica "Inđija" zauzima 13. mesto na prvenstvenoj tabeli sa 16 osvojenih bodova. Hajduk je poslednji sa...nastavak

1 .. 270 271 272 273 274 ..298 (1898-1904 od 2080)