Železničar - Inđija omladinci 4: 0 (0: 0)

Početna testiranja u prvoj radnoj nedelji

09.07.2018

26.04.2008
Danas derbi protiv “Zlatibor vode”
Danas se u Subotici igra derbi prvenstva između "Zlatibor vode" i "Inđije", a od rezultata ove utakmice u mnogome će zavisiti nastavak borbe zeleno - belih za povratak u Prvu ligu Telekom Srbija. Snimak ove utakmice možete pogledati na RTI večeras od...nastavak

24.04.2008
Indjija –Vršac 5-1
Visokom pobedom nad ekipom "Vršca" od 5:1, fudbaleri "Inđije" su zadržali 2. mesto na prvenstvenoj tabeli, pa su i dalje u borbi za plasman u viši rang takmičenja. I lider na tabeli "Zlatibor voda" je pobedio trećeplasiranog na tabeli, novosadski...nastavak

22.04.2008
Sloga – Inđija 1:4 (0:2)
Inđija je nastavila seriju od osam utakmica bez poraza, a iskusni napadač Ljubiša Kekić potvrdio je dobru formu. Prihvatio je loptu posle dodavanja Antunova i poslao je iza leđa golmana Jorgića. Smatrali su domaćini da se Kekić nalazio u nedozvoljenoj...nastavak

19.04.2008
Danas "Inđija" - "Sloga"
U 23. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina, fudbaleri "Inđije" gostuju u Temerinu, gde će odmeriti snage sa "Slogom", koju su jesenas na svom stadionu pobedili sa 3:1. Posle nerešenog rezultata u prošlom kolu kod kuće, koji se smatra neuspehom, zeleno beli...nastavak

07.04.2008
Kekić caruje u Novoj Pazovi
Odavno u Novoj Pazovi nije prikazana borbenija igra, jer su obe ekipe po kiši i klizaviom terenu prikazale dinamičan i lep fudbal.

Radnički je imao više prilika za postizanje golova ali su gosti u odlučujućim trenucima bili pribraniji i spretniji...nastavak

05.04.2008
Danas “Inđija” – “Radnički” (NP)
Danas od 15:30 časova, na stadionu u Novoj Pazovi, u okviru 21. kola Srpske lige, grupa Vojvodina, ekipa Inđije sastaju se sa ekipom Radničkog iz Nove Pazove. U prvom delu prvenstva kao domaćin, Inđija je slavila sa 2:0. Zeleno -beli trenutno zauzimaju...nastavak

03.04.2008
Inđija – Tekstilac 6:1
Počeli su domaći ofanzivno i odmah stavili do znanja da ih samo pobeda interesuje. Kostić je u 8. minutu, uputio loptu u okvir gola, ali neko od odbrambenih igrača izbacio je u korner. Naglić u 12. i Lukić u 16. minutu...nastavak

1 .. 269 270 271 272 273 ..285 (1891-1897 od 1990)