Inđija - Javor-Matis 0: 3 (0: 2)

25.10.2017

26.11.2007
Mladost(BJ) – Inđija 1:2
Inđija je fudbalerima Mladosti nanela i četvrti uzastopni poraz. Ofanzivna orjentacija domaćina sa tri napadača, rezultirala je udarcem Mandića iznad prečke u 9. minutu, a posle dve odlične intervencije golmana Mladosti ...nastavak

23.11.2007
Uvertira za „Proleter“
U poslednjem 16. kolu jesenjeg dela prvenstva Srpske lige grupa Vojvodina, fudbaleri “Inđije” gostuju u Bačkom Jarku, gde će se u subotu sastati sa FK “Mladost”. Fudbaleri Inđije se trenutno nalaze na drugom mestu sa 34 osvojena boda, ali i utakmicom...nastavak

22.11.2007
Bez poraza dve i po godine
Završen je jesenji deo takmičenja u Ligi veterana Fudbalskog saveza područja Novi Sad. Veterani "Inđije" bili su najbolji u svojoj grupi takmičenja. Zauzeli su prvo mesto bez ijednog poraza i nerešenog rezultata. Osvojili su maksimalnih 30 bodova uz...nastavak

19.11.2007
Odložen susret „Proleter“ - „Inđija“
Zbog loših vremenskih uslova odložene su tri utakmice Srpske lige grupa Vojvodina. Jedna od njih je i utakmica u kojoj su fudbaleri „Inđije“ u derbiju 15. kola trebali da se sastanu sa FK „Proleter“, u Novom Sadu. Novi termin za odigravanje utakmice...nastavak

12.11.2007
Inđija – Jedinstvo (SP) 9:1 (7:0)
Fudbaleri Inđije do nogu su potukli indisponirane goste iz Stare Pazove. Nekada komšijski derbi nije imao tu draž zbog položaja gostiju na tabeli. Inđijci su poveli u 2. minutu, Kekić je iskoristio lepo organizovanu akciju i matirao...nastavak

10.11.2007
Komšijski derbi danas u Inđiji
Fudbaleri “Inđije” danas od 13:30 časova na gradskom stadionu u Inđiji dočekuju ekipu “Jedinstvo” iz Stare Pazove. Zeleno – beli se trenutno nalaze na drugom mestu Srpske lige grupa Vojvodina sa 31 osvojenim bodom, dok “Jedinstvo” zauzima poslednje mesto ...nastavak