Borac i Metalac predstavljaju ozbiljne protivnike

15.06.2018

06.12.2008
Kodžo još nije za penziju
Inđijci su završili jesenji deo na zadovoljavajući način.

Remi sa jednim od najkvalitetnijih sastava, Mladim radnikom, pokazao je da imaju umeća i snage da se ravnopravno nose sa najjačima. Nisu dozvolili da protivnik nametne ritam, a nije ih...nastavak

30.11.2008
Pavković promašio „trojku“
Bez obzira na nerešen rezultat, na terenu nije bilo ni malo miroljubivo. Igralo se žustro, uz maksimalno angažovanje svih akteraove vrlo dobre predstave.

Inđijci su prvi imali šansu, Perović se u 3. minutu našao oči uz oči sa...nastavak

29.11.2008
Inđija - Mladi Radnik 1:1
13. min Luka Predrag(MR) žuti karton, 14. min Jovan Golić (INĐ) žuti karton, 35. min 0-1 strelac Zoran Miletić, 59. min umesto Nedeljka Perovića u igru ulazi Aleksandar Naglić, 61. min 1-1 strelac Aleksandar Naglić,......nastavak

28.11.2008
"Inđija" dočekuje "Mladog Radnika"
Fudbaleri "Inđije" će u okviru poslednjeg kola jesnjeg dela prvenstva Prve lige Srbije sutra ugostiti trećeplasiranu ekipu na tabeli, "Mladog Radnika" iz Požarevca. Biće ovo prilika da se bodovni saldo uveća za nova tri boda i na taj način obezbedi...nastavak

27.11.2008
Ako propušta požarevljane
Inđijci su znatno popravili formu u protekla dva kola, pa sa dve uzastopne pobede na kontu dočekuju poslednju jesenju rundu i gostovanje Mladog radnika. Trener Milan Đuričić neće na ovom meču, ipak, moći da računa na tamnoputog vezistu iz Kemaruna...nastavak

27.11.2008
Kašić i Naglić sve zasenili
Inđijci su ostvarili vrednu pobedu u Lazarevcu protiv dobre Kolubare. Imali su dovoljno koncentracije da u završnici dve kontre krunišu golovima Naglića i vrate se sa tri boda. Meč je bio pun obrta, dva puta su Lazarevčani stizali do izjednačenja, da bi...nastavak

24.11.2008
Odlična igra Naglića
Inđija je povela već u 6. minutu, Stanisavljević je odlično izveo korner, a Tucaković je glavom smestio loptu u mrežu. U 32. minutu Ako je oborio Beljića na 20. metara od gola, koji je...nastavak

1 .. 255 256 257 258 259 ..283 (1793-1799 od 1980)