07.10.2017

07.04.2008
Kekić caruje u Novoj Pazovi
Odavno u Novoj Pazovi nije prikazana borbenija igra, jer su obe ekipe po kiši i klizaviom terenu prikazale dinamičan i lep fudbal.

Radnički je imao više prilika za postizanje golova ali su gosti u odlučujućim trenucima bili pribraniji i spretniji...nastavak

05.04.2008
Danas “Inđija” – “Radnički” (NP)
Danas od 15:30 časova, na stadionu u Novoj Pazovi, u okviru 21. kola Srpske lige, grupa Vojvodina, ekipa Inđije sastaju se sa ekipom Radničkog iz Nove Pazove. U prvom delu prvenstva kao domaćin, Inđija je slavila sa 2:0. Zeleno -beli trenutno zauzimaju...nastavak

03.04.2008
Inđija – Tekstilac 6:1
Počeli su domaći ofanzivno i odmah stavili do znanja da ih samo pobeda interesuje. Kostić je u 8. minutu, uputio loptu u okvir gola, ali neko od odbrambenih igrača izbacio je u korner. Naglić u 12. i Lukić u 16. minutu...nastavak

02.04.2008
Danas “Inđija”- “Tekstilac”
Nakon pobede protiv "Big Bula" u Bačincima proteklog vikenda, pred fudbalerima "Inđije" je novi izazov. Danas se od 15:30 časova, na gradskom stadionu u Inđiji, u okviru vanrednog 20. kola Srpske lige, grupa Vojvodina, sastaju se sa ekipom "Tekstilca" ...nastavak

01.04.2008
Inđija - Spartak (Subotica) 4:1 (2:0)
Omladinci Inđije iz utakmice u utakmicu pružaju sve bolje partije. Puleni mladog fudbalskog stručnjaka Vladimira Pročikovića još jednom su pokazali da su na dobrom putu ka ostvarenju statusa prvotimca. Uverili su još jednom prisutne...nastavak

31.03.2008
Big bul – Inđija 0:1 (0:0)
U derbiju kola domaćini su bili bolji, ali greška odbrane, u 85. minutu znalački je pretočena u efektan gol gostiju. Iskusni Perović pogodio je levi gornji ugao – 0:1.

U prvom delu domaćini su bili ubedljiviji, sa velikim brojem...nastavak

29.03.2008
Danas “Big Bul” – “Inđija”
Posle ubedljive pobede na svom stadionu u prošlom kolu protiv Slovena od 4:0, inđijske zeleno - bele danas očekuje teško gostovanje u Bačincima. Protivnik inđijaca, “Big Bul” trenutno zauzima četvrto mesto sa 28 sakupljenih bodova, dok je “Inđija” posle...nastavak

1 .. 255 256 257 258 259 ..270 (1793-1799 od 1888)