Zeleno beli na domaku

07.10.2017

28.05.2008
Kodžo: Uživam u baražu
Pobedom protiv trećeplasniranog Proletera (3:0) Inđijci su završili prvenstvenu trku u Srpskoj ligi „Vojvodina“.

Žuti kartoni i povrede doprineli su da se pred navijačima prvi put pojave neki novi klinci, prijatno su iznenadili...nastavak

26.05.2008
“Inđija” – “Proleter” 3:0
Ubedljivom pobedom od 3:0 nad novosadskim "Proleterom" fudbaleri "Inđije" su prvenstvenu trku u Srpskoj ligi, grupa Vojvodina završili na drugom mestu sa 70 bodova.

Već u drugom minutu mreža gostiju se zatresla, Antunov je na pas...nastavak

21.05.2008
Obavljen žreb parova baraža
Juče je u prostorijama Fudbalskog saveza Srbije obavljeno žrebanje za popunu Prve lige Srbije. Prve utakmice će se igrati u sredu 28.maja sa početkom u 16:30 časova . "Inđija" će se sastati sa drugoplasiranom ekipom Srpske lige Beograd,"Radničkim" iz...nastavak

20.05.2008
Jedinstvo - Inđija 1-4
Fudbaleri Inđije zabeležili su ubedljivu pobedu u Staroj Pazovi. Prvu priliku imao je Kekić u 8. minutu, koji je šutirao pored gola. U 21. minutu Kekić je iskoristio grešku Travide i doveo Inđiju u vođstvo. Pazovčani su...nastavak

17.05.2008
Danas komšijski derbi
Fudbaleri "Inđije" gostuju danas u okviru pretposlednjeg, 29. kola Srpske lige, grupa Vojvodina u Staroj Pazovi. Protivnik “zeleno – belima” biće poslednje plasirana ekipa lige, "Jedinstvo", koje je jesenas u Inđiji doživelo katastrofalan poraz od 9:1...nastavak

13.05.2008
Slavko Tuvedžić ponovo na čelu inđijske fudbalske organizacije
Na nedavno održanoj izbornoj skupština Opštinskog fudbalskog saveza Inđija, ocenjeno je da je dosadašnji rad bio dobar i istaknuto je da su ostvareni planirani rezultati. Kako je napomenuo predsednik Slavko Tuvedžić, svi klubovi sa...nastavak

12.05.2008
„Inđija“ – „Radnički“ 0:0
Inđijci su pružili najslabiju igru ove sezone, protiv borbenog Radničkog. Radovanović je u 28. minutu opravdano dosudio jedanaesterac u korist domaćina, jer je Ribić na nedozvoljen način zaustavio Kostića...nastavak

1 .. 253 254 255 256 257 ..270 (1779-1785 od 1888)