12.11.2007 Nazad

Inđija – Jedinstvo (SP) 9:1 (7:0)
Fudbaleri Inđije do nogu su potukli indisponirane goste iz Stare Pazove. Nekada komšijski derbi nije imao tu draž zbog položaja gostiju na tabeli. Inđijci su poveli u 2. minutu, Kekić je iskoristio lepo organizovanu akciju i matirao nemoćnog Jurenića, da bi udvostručio prednost na pas Veselinovića.

Mladi Veselinović povisio je na 3:0 u 10. minutu posle dodavanja Perovića, a Nedeljko Perović, takođe, postigao je lep pogodak, da bi Golić, u 21. minutu oštrim udarcem po zemlji ponovo zatresao mrežu Pazovčana.

Gosti su prvi put pripretili u 28. minutu, Dragin je volej udarcem uputio loptu za malo pored gola. Na 6:0 povisio je Ljubiša Kekić, a i Nedeljko Perović, na asistenciju mladog Dubajića, bio je precizan.
Na početku drugog poluvremena Perović se ponovo upisao u listu strelaca, ali zadovoljni visokim vođstvom „zeleni“ su smanjili gas, dozvolivši gostima da izvedu nekoliko uspešnih akcija. Dragin je u 61. minutu, izbio pred gol „Inđije“, ali je Poleksić padom u noge otklonio opasnost. Knežević je u 70. minutu iz blizine šutirao preko gola, a u 80. Sremac je opravdano dosudio jedanaesterac u korist Pazovčana i počasni pogodak postigao je Dragin. Konačan rezultat postavio je mladi Bojan Dubajić.