29.08.2007 Nazad

Kuljani slavili u Inđiji
U prijateljskoj utakmici protiv „Hajduka“ iz Kule, člana Meridian Super lige, trener “Inđije“ Ljubomir Ristovski iskoristio je priliku i proverio sve raspoložive snage. Prvo poluvreme su uglavnom odigrali mlađi igrači, a baš u tom periodu je i postignut konačan rezultat utakmice u kojoj su gosti iz Kule slavili sa 2:1. Strelci za „Hajduk“ su bili Vasiljević u 13. i Kozoš iz jedanaesterca u 44. minutu, a za „Inđiju“ pogodak je postigao takođe sa bele tačke Benin u 18. minutu.

U prvom poluvremenu igrao je i novi igrač „Inđije“ Ljubiša Kekić, koji je nedavno potpisao pristupnicu i koji će biti značajno pojačanje u napadu zeleno-belih. Drugo poluvreme za „Inđiju“ su odigrali uglavnom standardni prvotimci, a da li je neko iz drugog plana uspeo da se nametne treneru Ristovskom videćemo već u subotu kada se od 17 sati inđijski - zeleno beli sastaju sa „Slovenom“ u Rumi. „Inđija“ se posle dva odigrana kola u Srpskoj ligi grupa Vojvodina nalazi na trećem mestu sa četiri osvojena boda, dok „Sloven“ iz Rume zauzima šesto mesto sa tri boda.