13.08.2007 Nazad

Inđija –Palilulac 4:1
U premijernom predstavljanju, Inđinčani su pokazali da s pravom pretenduju za povratak među prvoligaše. Izabranici trenera Ljubomira Ristovskog, pokazali su spremnost i igrali su krajnje požrtvovano, odgovorno, i na kraju, pokazali zavidnu efikasnost. Domaćini su poveli u 6. minutu, a posle kornera, Golić je bio najprisebniji i loptu poslao u mrežu nemoćnog Belića. Skorupan je u 32. minutu povisio na 2:0, nakon odličnog dodavanja Livaje. Perović je u 59. minutu iz jedanaesterca povećao na 3:0, a Pavković u 81. minutu efektnim pogotkom iskosa, sa desne strane, loptu prosto zakucao u suprotan ugao gola gostiju 4:0. Gosti su počasni pogodak postigli u poslednjem minutu, kad je Čičić bio najviši u skoku i matirao Poleksića.